Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності»

01.09.2016 16:48

Українська Гельсінська Спілка з прав людини за підтримки програми USAID «Права людини в дії», в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини оголошує Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності»

Конкурс проводиться для сприяння реалізації Національної стратегії з прав людини (Указ Президента України №501/2015) та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини (прийнята Генеральною Асамблеєю ООН у 2004 р.), з метою поширення інформації про права людини, розвитку зацікавленості щодо актуальних питань в сфері прав людини, виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, зацікавленої у правозахисній діяльності, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до гідності людини.

До участі в Конкурсі запрошуються учні/учениці 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ і студенти/студентки коледжів.

Всі Лауреати Конкурсу отримають дипломи, кращі есе будуть розміщені на сайті Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Учасники Конкурсу, які зайняли І, ІІ та ІІІ місця, отримають дипломи переможців та цінні подарунки. Нагородження переможців відбудеться публічно, за участі представників співорганізаторів конкурсу і висвітлюватиметься у ЗМІ. Навчальний заклад, де навчається переможець/ця  отримає можливість проведення семінару з прав людини організаторами конкурсу за участю провідних експертів в цій галузі.

Останній термін подання есе на Конкурс – 17:00, 1 листопада 2016 р.

Більш детальна інформація за посиланням - helsinki.org.ua/articles/vseukrajinskyj-konkurs-uchnivskyh-ese-prava-lyudyny-kriz-pryzmu-suchasnosti/