Відбулася екскурсія до суду, для студентів 46 ЮП групи!

06.10.2015 18:39

Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін розпочався з ознайомчої екскурсії до Полтавського окружного адміністративного суду.

Студентів 46 ЮП групи радо зустрічала заступник керівника апарату суду Борисенко Ольга Володимирівна.

Свою розповідь Ольга Володимирівна розпочала з історії створення суду, розповіла дітям і про історичне приміщення в якому зараз розміщується суд, провела екскурсію приміщенням суду. Студенти були вражені сучасним приміщенням, яке є зручним як для працівників (зручні та сучасні кабінети, спортивний зал, архів, актовий зал і т.д.) так і для відвідувачів: належним чином оформлені стенди із зразками документів, всі зали судових засідань розміщені на першому поверсі, що також є досить зручним, для всіх категорій громадян.

  

Найбільше дітей вразило оформлення коридорів суду, адже ці коридори скоріше нагадують картинну галерею, а не судову установу. Слід відмітити, що такий затишок працівники суду створили власними руками, бо саме вони є авторами цих чудових робіт.

Після екскурсії студенти 46 ЮП групи мали можливість бути присутніми в судовому засіданні. Від екскурсії залишились лише приємні враження.