Працював виїзний консультаційний пункт «Юридичні консультації»

04.10.2016 15:16

29 вересня 2016 року на базі Юридичної консультації, яка функціонує при Аграрному коледжі управління і права ПДАА працював виїзний консультаційний пункт «Юридичні консультації» за участі працівників Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та студентів коледжу.

Цього дня усі бажаючі мали змогу отримати безкоштовну первинну правову допомогу у вигляд консультацій та правових роз’яснень.

Працівники Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надали вичерпні відповіді на поставлені запитання відповідно до своєї компетенції, а також поінформували громадян, які зверталися по правову допомогу про основні завдання та послуги, які можна отримати в місцевому центрі.

В подальшому, працівниками місцевого центру будуть залучатися та разом зі студентами випускних курсів юридичного відділення коледжу надавати юридичні консультації на базі Юридичної консультації Аграрного коледжу управління і права ПДАА кожного останнього четверга місяця з 10.00 до 12.00.