Міністр юстиції України Павло Петренко зустрівся зі студентами-правовиками Полтави

30.05.2015 15:33

29 травня 2015 року у Полтаві з робочим візитом перебував Міністр юстиції  України Павло Петренко та заступник Міністра Гія Гецадзе.

Студенти та викладачі Аграрного коледжу управління і права ПДАА мали можливість зустрітись з П. Петренко, Г. Гецадзе та начальником ГТУ юстиції в Полтавській області І. Пашко (яка, до речі, є також випускницею нашого навчального закладу) на базі Полтавського юридичного інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

 «Я не можу розповісти про всі реформи, що відбуваються в країні. Про них треба не розповідати, а відчувати їх. Професія юриста вона стосується перш за все впевненості. Якщо ви зможете здобути справедливості чи то в суді, чи в юстиції, то є сенс в тому, що ви перебуваючи в виші не змарнували часу. Юрист і правник може отримати справедливість лише через свої знання»,  – сказав Петренко.

 

До молоді звернувся і заступник Гія Гецадзе, який зазначив, що зараз історичний час і ми починаємо будувати нову країну, якою вона буде, залежить і від студентів, які завтра прийдуть працювати в державні установи.

 

Після чого Павло Петренко відповів на всі питання, які поставили йому студенти та викладачі Полтавського юридичного інституту НЮУ та Аграрного коледжу управління і права.

На запитання викладача коледжу, к.ю.н. Купчені Л.І. що є алгоритмом успіху, Міністр юстиції відповів:

«Для мене алгоритмом успіху є вираз «Якщо боїшся  - не роби, якщо робиш – не бійся!». Вважаю що кожному потрібно жити в комфорті зі своєю совістю».