Ділова гра як засіб підготовки майбутніх юристів

04.06.2015 17:16

04 червня 2015 року студенти 28 ЮП групи Аграрного коледжу управління і права ПДАА в рамках навчальної практики з дисципліни "Трудове право" змоделювали судове засідання в приміщенні Апеляційного суду Полтавської області.

Основна мета гри — активізувати знання студентів з дисципліни Трудове право та вміння застосовувати ці знання на практиці.

У процесі гри "Судове засідання" студенти самостійно засвоюють матеріал за допомогою аналізу й оцінки конкретного трудового спору.

 

Майбутніми юристами було відтворено судовий розгляд цивільної справи щодо поновлення на роботі працівника комунального підприємства. Студенти змогли себе відчути у якості судді, позивача, адвоката, представника відповідача та інших учасників цивільного процесу. Результатом проведення судового засідання стало рішення про задоволення позову та поновлення працівника на роботі.

Вже традиційно на практичному занятті був присутній суддя Апеляційного суду Полтавської області Пікуль В.П., який проаналізував роботу студентів та надав свої поради і коментарі після гри.